,,Samochody marki Kia wyglądaja niepozornie by zaskoczyć swoją mocą!"

Zespoły weselne śląsk

kia sportage Kia postanowiła połączyć kampanię marketingową z branżą weselną. Zespoły weselne Śląsk otrzymują darmowe pojazdy Kia takie jak Kia sportage oraz Venga. Wymogiem jest umieszczenie reklam na samochodzie we własnym zakresie. W Polsce jest 500 zespołów weselnych zarejestrowanych w programie Kia. Zespoły weselne są szczególnie promowane. Ten region (Śląsk) posiada 190 zespołów weselnych jeżdżącymi tymi samochodami Kia.

Zespoły weselne Śląsk jak widać chętnie przyłączają się do tego programu ponieważ samochód przewożący członków zespołu jest drogi a użycie go w innych celach odpada ponieważ trzeba dokumentować przebieg.

Zespoły weselne Śląsk często korzystają jednak jest pewna wada. Samochód musi być oblepiony reklamami Kia a nie zespołu. W wielu przypadkach jest to problem bo samochód zespołu jednocześnie stanowi jego reklamę podczas np. podróży na miejsce grania. Niestety nie mogą korzystać z tej oferty dj na wesele Śląsk ponieważ dj na wesele to pojedyncza jednostka oferująca usługi muzyczne a taką jest dj na wesele Śląsk. Jest to zapisane w regulaminie Kia w odniesieniu do dj na wesele Śląsk. Nie wiadomo do kiedy będzie trwać ta promocja i czy w ogóle istnieje. Oferta jest zamknięta i są to tylko domysły.